X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Vebiva.com’ da satışı yapılmakta olan tüm hizmetleri alan müşteriler aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılır.

SEO  HİZMETİ 

Seo hizmeti kapsamında satılan tüm paketler %100 yükseliş garantilidir.

Yapılan çalışmada Vebiva, müşterinin ilettiği kelimelerde Google arama motorunda, kelimelerin yükseleceğini taahhüt eder.

Seo hizmeti kapsamında yapılan tüm işlemler kalıcıdır.

Seo çalışmalarında gözle görülür net yükseliş , sektör ve rekabet durumuna göre 30-50 günü bulabilmektedir bu sebeple yalnız üç ay ve üzeri sözleşme sağlanan hizmetlerde herhangi bir olumsuzluk yada verilen taahhüt yerine getirilmezse, %30 iade işlemi gerçekleştirilir.

Vebiva hizmet içeriğinde belirtilen tarihlerde müşteriye süreç ve konumlar hakkında bilgilendirme yapmakla yükümlüdür. Bu yükümlülük 30 gün içerisinde iki kez yerine getirilmezse müşteri %100 iade talebinde bulunma hakkında sahiptir.

Profesyonel SEO hizmetleri almak amacıyla, Müşteri aşağıdakileri sağlamayı kabul eder:

SEO Firması sitede optimizasyon amacıyla değişiklik yapmak için FTP, SSH ve site yönetim paneline erişim, gerekirse, üçüncü taraflarla, örneğin web tasarımcınızla, doğrudan iletişim kurma izni talep edebilir.

Analiz ve izleme amacıyla mevcut web sitesi trafik istatistiklerine tam erişim.

Müşteri, SEO Firması’nın arama motoru optimizasyonu için gerekli gördüğü makaleleri, logolarını, ticari markalarını, web sitesi resimlerini, içeriğini vb. kullanımına izin verir.

Müşterinin sitesinde metin içeriği bulunmuyorsa, Müşteri ek veya daha zengin web sayfaları oluşturmak amacıyla elektronik biçimde ek metin içeriği sağlayacaktır.

SEO Firması, Müşteriye ek ücret karşılığında site içeriği oluşturabilir.

Müşteri, SEO hizmetleri ile ilgili olarak aşağıdakileri kabul eder:

Müşteri ve SEO Firması, hizmetin verimini ve dönüşümlerini 3 aylık hizmet periyodu sonunda kontrol edip hizmete devam edip etmeyeceğini bildirmekle mükelleftir. SEO Firması 3 aylık periyotta istatistiklerde net iyileşmeyi taahhüt eder.

Bazı anahtar kelimelerin / ifadelerin rekabet gücü, arama motoru sıralama algoritmalarında devam eden değişiklikler ve diğer rekabetçi faktörler nedeniyle, belirli bir anahtar kelime, kelime öbeği veya arama terimi için arama sonuçlarında 1. sırayı / konumu veya sürekli ilk 10 konumda kalmayı garanti etmez.

Bir web sitesinin arama motoru sıralaması, sıralama algoritması, rakipler tarafından yapılan SEO çalışmaları veya her ikisinde ki değişiklikler nedeniyle herhangi bir zamanda dalgalanma gösterebilir.

SEO çalışmalarının, tamamen ya da kısmen veya bilerek ya da bilmeyerek, herhangi bir tarafça SEO Firması’na önceden danışılmadan değiştirilmesi durumunda tahrip edilmiş sayılır:

 • Dosya veya klasör adındaki değişiklikler.
 • Bir dosyayı farklı bir klasöre koymak, değiştirmek veya alt alandaki bir klasöre koymak.
 • Belgenin baş kısmında, başlık etiketindeki metni değiştirmek, site kimlik doğrulaması için gereken belirli HTML etiketlerini kaldırmak, değişiklikler yapmak.
 • Bir bağlantı, klasör, dosya, web belgesi veya alt etki alanını silmek.
 • Bir web belgesindeki metni, metnin biçimini değiştirme veya metni yeniden konumlandırma.
 • Analytics kodunu, web sitesi trafiğini izlemek için kullanılan diğer kodları web sayfasından kaldırma.
 • SEO Firması’na danışmadan herhangi bir web sitesinden link alma.
 • Bir dosya, klasör, web belgesi, bileşen veya herhangi bir işlevsellik eklemek.
 • Mevcut web dokümanlarının URL’lerini yeniden adlandırma.
 • Web sitesinin bir bölümünü çıkarma.
 • Web belgeleri, robots.txt, .htaccess dosyası, sitemap.xml, rss.xml vb. web sunucusundaki herhangi bir dosyayı, klasörü veya alt etki alanını yeniden adlandırma, yeniden konumlandırma, ekleme veya kaldırma
 • Site mimarisindeki değişiklikler
 • Bağlantı metinlerindeki değişiklikler
 • Optimize edilmiş bir web sayfasında herhangi bir değişiklik yapmak.
 • Etki alanına yeni bir web sitesi yüklemek.
 • İçeriği web sitesinde çoğaltma veya başka web siteleri üzerinden çevrimiçi yayınlama.

Müşteri, yukarıda belirtilen web sitesine dahil edilmesi için Firması’na sağlanan metin, grafik, fotoğraf, tasarım, ticari marka veya diğer sanat eserlerinin herhangi bir öğesinin müşteriye ait olduğunu veya söz konusu müşterinin her birini kullanmak için hak sahibinden izin aldığını garanti eder. Müşteri, SEO Firması’nın bu tür unsurların kullanımından doğacak her türlü sorumluluk veya yükümlülükten zarar görmemesini, korunmasını ve savunmasını sağlayacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu amacıyla gerekli erişimi, belgeleri, izinleri veya herhangi bir desteği sağlamada gecikmeler.

Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerini yürütmek için SEO Firması tarafından önerilen gerekli değişiklikleri yapmamak.

Uzun süren sunucu kesintisi veya sorunları.

Müşteri, SEO’yu tek başına, sitenin başarısından veya başarısızlığından sorumlu tutamaz. Müşterinin, SEO sağlayıcısıyla ortak olarak çalışması, gerekli zamanı ve taahhüdü vermesi ve pazarlama kampanyalarını başarılı kılmak için tavsiyelerini / önerilerini ciddiye alması ve zamanında tepki vermesi gerektiğini anlamalıdır.


Top